Dünya çapında Havayolu Taşımacılığı

Lojistik yöntemler düşünüldüğünde verimlilik ve hız açısından en cazip başlıklardan olan havayolu taşımacılığı, özellikle denizaşırı lokasyonlarda tercih edilen bir yöntem olarak değerlendirilir. Ülkeler arası ya da kıtalar arası boyutta nakliye süreçleri için oldukça elverişli yöntem olan havayolu taşımacılığı kapsamında kargo uçakları gibi araçlar kullanılır. Her ne kadar maliyet ekseninde düşünüldüğünde karayolu lojistiğine göre daha yüksek aralıklarda yer alsa da havayolu taşımacılığı özellikle hızlı teslimatın gerekli olduğu durumlarda performans odaklı çözümler sunar.


Doğru Servis, Doğru Süre, Doğru Maliyet
Havayolu taşımacılığı, doğru servisi doğru süre ve maliyette hızlı bir biçimde sunmayı gerektirir. Bu nedenle tüm operasyonlarımızda bu ilkeye göre hareket ediyoruz.
İstaş olarak, konusunda uzman ekibimizle birlikte gerek ihracat gerekse de ithalat her boyutta yükünüzün taşınma sürecini etkin bir biçimde yönetiyoruz. Teklif verilmesinden, fiili gönderimin yapılmasına ve yükün nihai varış noktasına teslim edilmesine kadar geçen tüm süreçler için en doğru çözümleri üretiyoruz.

Hemen
Teklif Al!

Size özel müşteri temsilcimiz ile görüşüp detaylı teklif almak için formu doldurun sizi arayalım...

İletişim Kanalları
Müşteri Bilgileri
Gönderi Bilgileri

Ofislerimiz

 • T: +90 216 363 14 14
 • M: +90 532 359 93 54
 • DAP Royal Center
  Altayçeşme Mh. Çamlı Sk.
  No:16 A-Blok Kat:12
  Maltepe 34843 İstanbul - TÜRKİYE
 • T: +90 374 341 44 17
 • Camiatik Mah. 6.Sokak No: 4/1 Yeniçağa / Bolu / Türkiye
 • Ferhatpaşa Mah Yedpa Bulvarı İstaş Garage